Kapat
Hızlı Giriş
Kapat
Alışveriş sepetiniz boş
HEDİYE KARTI SATIN ALMAK İSTERSENİZ TIKLAYIN
Sipariş toplamınız 500 TL ve üzeri olursa kargonuz ücretsiz

Fön Suyu Ne İşe Yarar?

Kozmatik Ürünleri
Fön Suyu Ne İşe Yarar?

Fön Suyu Nedir?

Fön sularını sıvı saç kremleri olarak görebiliriz. Fön suyu, saç bakım ürünlerinin son zamanlardaki en iyi trendidir. Saça bakım yaparken şekillendirmeyi kolaylaştıran fön suyu çeşitleri içerisinden siz de saçınıza uygun olanı belirleyebilir ve muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

Özellikle duştan sonra saçlarınıza sıkabilir ve nemli saçlara bakım yapabilirsiniz. Fön suları saçların kolay taranmasına da yardımcı olur. Bunun dışında saç şekillendirme işlemi öncesinde de kullanabilirsiniz. Saçlarınızı daha parlak ve canlı gösterecektir. Diğer birçok kozmetik ürünü gibi fön sularının da farklı renkleri ve çeşitleri bulunur.

  • Mavi fön suyu doğal boyasız saç tipleri için oldukça uygundur. Fönün uzun süre saçta kalmasını sağlar ve saçları yumuşacık hale dönüştürür.
  • Turuncu fön suyu ürünleri genellikle içerisinde keratin bulundurur. Bu da boyalı saçların yumuşamasına ve uzamasına yardımcı olur.


Fön Suyu Nasıl Kullanılır?

Duştan sonra ve şekillendirme işleminden önce olmak üzere 2 farklı şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda gün içerisinde saçlarınızı nemlendirmek ve güzel kokmasını sağlamak için de tercih edebilirsiniz. Duştan sonra saçlarınızın uçlarına ağırlıklı olacak şekilde fön suyu sıkıp taramanız gereklidir. Bu uygulama ile saçlarınızın ne kadar kolay tarandığında görünce çok şaşıracaksınız.

Saçlarınızı düzleştirmek ya da şekillendirmek istiyorsanız uygulama yapmadan önce fön suyu sıkabilirsiniz. Böylece şekillendirme işlemi daha uzun süre kalıcılığını korur.

Konu Yorumları

-
Pınar Erduran
Fön suları saç için çok iyi geliyor. Fön harici sabahları tararken de sıkıp tarayınca saçı besliyor ve kolay taranmasını sağlıyor.

Konu Hakkında Yorum Yap

İLGİLİ ÜRÜNLER